Delivery & Payment Information

Dodacie podmienky

  1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.
  2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase.
  3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťami čiastočných dodávok.
  4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.
  5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.
  6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

                                     a.     Slovenskej pošty,

                                    b.      kuriérskej spoločnosti SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o.  


Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb

  1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom dobierky si za dopravné účtujeme:

·  kuriérom spoločnosti SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o., doručenie zásielky do 48 hodín od vyexpedovania. Vyexpedovanie tovaru Vám bude oznámene mailom. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

·  Cena dopravy a balného je 5,00 €

·  prostredníctvom Slovenskej pošty, doručenie zásielky do 72-96 hodín od vyexpedovania. Vyexpedovanie tovaru Vám bude oznámene mailom. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by si mal zásielku vyzdvihnúť na príslušnej pobočke Slovenskej pošty, ktorú uviedol v objednávke, prostredníctvom podacieho čísla zásielky. Pri tejto forme doručenia, nikdy nie je zásielka doručovaná priamo na adresu zákazníka, ale na príslušnú pobočku Slovenskej pošty.

·  Cena dopravy a balného je 3,00 €

·  prípade objednávky tovaru vo výške nad 100 €, nebude poštovné a balné účtované a tovar bude zaslaný zákazníkovi prostredníctvom Slovenskej pošty.

·  Ak sa objednávka expeduje do zahraničia účtuje sa cena vo výške platných sadzieb.

·  Pri zaslaní do Čiech cez Slovenskú poštu doporučene po platbe vopred na účet alebo na dobierku.

                · Cena dopravy a balného je 9,00 € 

Loading...